• YARIM ALTIN
  1.741,00
  % -0,50
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5011
  % -0,37
 • € EURO
  11,0629
  % -0,11
 • £ POUND
  13,1087
  % -0,32
 • ¥ YUAN
  1,4864
  % -0,53
 • РУБ RUBLE
  0,1351
  % -1,63
 • BITCOIN/TL
  562801,653
  % -5,74
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67
 • İhtiyaç Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Kobi Kredisi

Kredi tutarı 500'den büyük olmalı

En uygun güncel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi hesaplamak ve bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak bankakredihesaplama.com'da hızlı ve ücretsiz!

Detay
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 610,64TL
 • Faiz: %1.86
 • Toplam Tutar: 22.058,00TL
Devam Et
Detay
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 737,58TL
 • Faiz: %1.35
 • Toplam Tutar: 26.652,00TL
Devam Et
Detay
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 818,82TL
 • Faiz: %1.89
 • Toplam Tutar: 29.577,00TL
Devam Et
Detay
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 981,45TL
 • Faiz: %1.67
 • Toplam Tutar: 35.457,00TL
Devam Et

Kredi Hesaplama Aracı Ve En Uygun Kredi Faiz Oranları

Bankakredihesaplama.com ücretsiz kredi hesaplama, en uygun kredi faiz oranları öğrenme ve kredi başvurusu yapma olanağı sağlayan bir platformdur. Tüm bireysel ihtiyaç kredileri için sitemiz üzerinden karşılaştırma yapabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. ihtiyaç kredisi, Konut kredisi, kobi kredisi ve taşıt kredisi için kolayca kredi sorgulaması yapabilir, şubeye gitmeden başvuruda bulunabilirsiniz.


BankaKrediHesaplama.com ile en uygun kredi (konut, taşıt, ihtiyaç, kobi) hesaplaması, başvurusu ve araştırması yapmak son derece güvenli, basit ve tamamen ücretsiz!

En Uygun Kredi Sayfasından Yapabilecekleriniz

Kredi Faiz Oranları Hesaplaması: Kredi hesaplama işlemi ihtiyacınız olan meblağ ve ödeme yapmayı düşündüğünüz vade süresi üzeriden en uygun kredi bulunur. Herhangi bir bireysel kredi hesaplama işlemi sonucunda tüm bankaların ürünleri; dosya masrafı, taksit tutarı, faiz oranları ve toplam maliyet tutarı ile birlikte listelenir.


Banka Faiz Oranları Karşılaştırması: Kredi karşılaştırma sistemini tüm bankalar için kullanabilirsiniz. Bütçenize en uygun kredi tekliflerini tüm detaylarıyla karşılaştırabilirsiniz. En düşük faiz oranını ve maliyeti minimum olan banka kredisini bulmak için kredi karşılaştırma aracından yararlanabilirsiniz.


En Uygun Kredi Başvurusu: Tercihinizi yaptıkdan sonra anında internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvuruları yalnızca anlaşmalı bankalar için hemen basvur butonuna tıklandığında ilgili bankanın sitesine yönlendirilirsiniz. Yönlendirildiğiniz bankanın sitesinde lüzumlu alanları doldurduktan sonrasında kredi başvurunuz tamamlanmış olur. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile ilgili banka tarafından en kısa sürede size dönüş sağlanacak olup kredi dumunuzu öğrenebileceksiniz.


Kredi Hesaplama: Kredi hesaplama araçları sayfamızı kullanarak kredi tutarı ve vade süresi seçerek en uygun krediyi bul dediğinizde size tüm bankaların karsılastırılması yapılır. Ayrıca her bankanın kendine ait sayfasında tüm kredi hesaplamarını anlık onalarak sorgulayabilirsiniz.

Kredi Sicili Nasıl Temizlenir?

En uygun kredi seçeneklerini incelerken, başvurunuz esnasında belli engellerle karşılaşabilme ihtimaliniz yüksek. Kredi sicilinin temiz olmaması da çoğu insanın başına gelen engellerden birisi. Ödemelerinizi yasal sürece kadar geciktirmeniz ve düzenli şekilde ödemeler yapmamanız kredi notunuzu düşüreceği şeklinde sicilinizi de bozar.


Kredi sicilinizin temizlenmesi için mevcut borçlarınızın tamamını ödemelisiniz. Eğer bunu meydana getirecek durumunuz yoksa, henüz siciliniz bozulmadan doğrusu yasal süreç başlamadan bankaların borç yapılandırma sistemlerini kullanabilirsiniz. Bir öteki yöntem olarak kredi çekmek için müracaat yaptığınızda sunulan faiz oranları ile farklı bankalara borç transferi kredisi talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi Çekebilmek İçin Kaç Ay Sigorta Gerekir?

Bankalar kredi çekmek için müşterilerinden haklı olarak belli bir güvence istiyor. Bundan dolayı sigortalı çalışıyor olmak bankaların öncelikli şartlarından biri. Sigortalı çalışan olmak ve sigortanın minimum 3 aylık olması, banka gözünde gelirin devamlılığının bulunduğunun göstergesi niteliğinde. Genelde 3-4 ay benzer biçimde bir süre talep edilse de bankaların kendi prosedürleri gereği sigortalı çalışma süresinde inisiyatif kullanarak değişiklik yapabilir.


Kredi Türleri Nelerdir?

Ev, otomobil, eşya, seyehat, eğitim... Bir çok farklı alanda kullanabileceğiniz bireysel kredilerin, kullanım alanlarına uygun farklı türleri mevcut. Bireysel tüketiciler için bankaların sunmuş olduğu ana kredi kategorilerini şu şekilde sıralayabiliriz:


 • Konut kredisi: Ev, arsa, ofis veya dükkan alımları için kullanabileceğiniz uzun vade imkanı sunan kredi türüdür.
 • Taşıt kredisi: İkinci el ve sıfır araç alımları için kullanabileceğiniz, 60 aya kadar vade imkanı olan kredi türüdür.
 • İhtiyaç kredisi: Tüm gereksinimlarınız için kredi kullandırım oranı olmadan, 36 ay vade seçenekleri ile kullanabileceğiniz kredi türüdür.
 • KOBİ kredisi: İş yeri sahiplerinin kullanabileceği, çeşitli avantajları olan kredi türüdür.

 • Bu ana kategoriler de farklı kullanım sebeblerine yönelik olarak kendi içinde tatil kredisi, eşya kredisi, ikinci el veya sıfır taşıt kredisi, arsa kredisi gibi alt türlere ayrılıyor. Kredilerin vade süreleri ise birbirinden farklı. İhtiyaç kredisinde 36ay, taşıt ve KOBİ kredilerinde 60 aya kadar vadelendirme olanağı varken konut kredisinde bankadan bankaya değişebilmekle birilkte 360 aya kadar vadelendirme olanaği sunulabiliyor. Ayrıca taşıt ve konut kredisi ipotekli kredi ürünleri olduğundan kredi kullandırım oranı söz mevzusu. Bu oran kredi türü ve meblağına gore değişim gösterebilir.


  Taşıt, konut, ihtiyaç veya KOBİ şeklinde her türdeki kredi hesaplama işlemini yapmak için bankakredihesaplama.com'dan destek alabilirsiniz.

  Kredi Kaç Günde Çıkar?

  En uygun kredi ve kredi faizleri için karar vermenin ardından geriye sadece nakit olarak parayı almak kalıyor. Daha öncesinde kredi işlemleri daha uzun sürse de şimdi çok kısa bir vakit aralığında başvurunuzu tamamlayarak kredinizi alabilirsiniz. Genel anlamda anında ihtiyaç kredileri 1 saat içerisinde, taşıt kredileri averaj 3 iş günü ve konut kredileri averaj 5 iş günü içerisinde çıkıyor. Bu aşamada belgelerin tam ve eksiksiz olması süreçleri hızlandıran en önemli nokta. Özellikle konut kredisinde ekspertiz raporu ve tapu belgeleri tamamlanmışsa, bankaların sistemi de sürecide hızlanabilir. İhtiyaç kredilerinde bankanın belge talep etmesi durumunda sürecin uzayabileceğini de bilgisini vermek isteriz.

  Bankalara Borcum Varken Kredi Alabilir miyim?

  Aylık kredi ya da kredi kartı borcu ödeme tutarınız, aylık maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde dilediğiniz kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu aşamada önemli olan kredi notunuzun düşmemiş olması ve yasal takipte olmamanız. Eğer ödemelerinizi sürekli olarak yapmıyor ve kredi notunuz düşmüşse, en uygun faiz oranları üzerinden dahi kredi almanız mümkün olmayacaktır.

  Hisseli Tapuya Kredi Çıkar mı?

  Bankaların kredi başvurularında uyguladıkları prosedürler değişiklık gösterse de hisseli tapu mevzusunda aynı işlemler uygulanıyor. En düşük faiz oranları ile kredi almak için hisseli tapularınızın belli şartları karşılaması gerekiyor:


 • Tapu üzerinde yer alan tüm bireylerin alınacak krediye kefil olması beklenir.
 • Tapunun tek bir fert üzerine geçirilmesi durumunda arazi ve arsanın eşit olarak bölünüp, tapunun yeniden yapılandırılması ile kredi çekmek için başvuruda bulunulabilir.
 • Çalışmayanlar Nasıl Kredi Çekebilir?

  Bankalar tüm müşterileri için en uygun kredi seçeneklerini sunmaya çalışıyor. Kredi çekmek için en önemli şart gelir begesidir. Bankalar en uygun faiz oranları ile müşterilerini mutlu ederken, geri ödeme alabilmek için de kendilerini gelir belgesi ile güvence altına alıyor. Gelir belgeniz yoksa kredi başvurusunda bulunmanız çok zor. Bunun yanında ipotek edecek bir gayrimenkulünüz var ise bankalardan kredi alabilirsiniz. bankakredihesaplama.com üzerinden güncel kredi hesaplama yaparak, gelir durumunuza göre en uygun faiz oranlarını görebilirsiniz.

  Kredi Dosya Masrafı Nasıl Geri Alınır?

  Tüketici Hakları Heyetlerine başvurarak, kredi sırasında alınan dosya harcamalarını geri alabilirsiniz. Her kredi için ayrı ayrı başvuruda bulunmanız ve yine almış olduğunuz her kredi için ayrı olarak çıkan kararları bankalara bildirmeniz gerekiyor. Bankaların da değerlendirmesi sonucunda, sonucun ışığında kredi çekmek için ödediğiniz dosya masrafını geri alabilirsiniz.

  Çekilen Kredi Nasıl İptal Edilir?

  Kredi çekmek için başvuruda bulunmuş olduğunuzda onaylama gerçekleştiyse cayma hakkından yararlanma şansınız var. Bunun sebeble banka ile bir sözleşme imzalamış olmanız gerekiyor. Sözleşmenin imzalanmasının arkasından 14 gün içinde cayma hakkına başvurarak, herhangi bir harcama olmaksızın iptal edebilirsiniz. Cayma hakkının kabul edilmesi halinde 30 gün içinde kredinin tamamını ve o güne kadar işlenen faiz oranları ile ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer 30 gün geçme durumunda ise elinizdeki para ile krediyi kapatabilirsiniz. Bu durumda rağmenıza erken kapama cezası çıkabileceğini unutmayın.

  Ölen Kişinin Kredi Borcuna Ne Olur?

  Ölen ferdin kredi borcu genelde mirasçılarına kalır. Kredi çekmek için başvuruda bulunduğunuzda sunulan hayat sigortası sayesinde ise bu durumun önüne geçebilirsiniz. Bankanın kredisine göre yapılandıran yaşam sigortasını yaptırmanız durumunda, herhangi bir vefat durumunda borcunuz sigorta tarafından karşılanır. Bankalar kendilerini güvence altına almak için sigorta yapılmasını teklif etse de mirasçıların herhangi bir borç devralmaması da oldukça önemli.

  En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri?

  Türkiye’de etkinlik gösteren tüm kredi veren bankaları bankakredihesaplama.com'da bulabilir ve online kredi başvusurunda bulunabilirsiniz. Sorgulama ondan sonra kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar ise anlaşmalı olduğumuz bankalardır. Faizli kredi veya faizsiz kredi veren bankalara da sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


  Sistemimizde yer alan ve en uygun kredi faiz oranlarına sahip olan bankaların sıralaması şöyledir (ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve kobi kredisi alanlarında):


  Garanti BBVA, Akbank, Türkiye İş Bankası, Anadolubank, BankPozitif, CEPTETEB, Denizbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Enpara.Com, Halkbank, HSBC Bank, ICBC Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, Odeabank, Şeker Finans, Şekerbank, TEB, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası.


  Sitemizden aşağıdaki bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz:
  Akbank kredi başvurusu, Finansbank kredi başvurusu, Yapı Kredi kredi başvurusu, Denizbank kredi başvurusu, İş Bankası kredi başvurusu, Vakıfbank kredi başvurusu,Odeabank kredi başvurusu, Garanti BBVA kredi başvurusu, ING kredi başvurusu, TEB kredi başvurusu, Halkbank kredi başvurusu, HSBC kredi başvurusu

  Kredi Notu Kredi Başvurunuzu Etkiler mi?

  Müşteriler, bankaların faiz oranına, toplam geri ödeme fiyatına, dosya masrafına ve aylık taksit tutarı gibi maliyet kalemlerine bakarlar. Bankalar da tüketicilerin kredi notuna bakarlar. Kredi notu tüm bankacılık geçmişinizi bütünüyle içeren sayısal bir değerdir. Bankalar, kredi verecekleri bireyin kredi skorunun belli bir değerin üzerinde olmasını ister.


  Kişisel kredi notunuz; geçmiş dönem kredi ve kredi kartı borç ödemeleriniz ile borç ve gelir durumunuza nazaran belirlenir. Kredi puanının belirlenmesinde birden fazla unsur vardır. Örneğin sürekli yapılan kredi başvuruları da notunuzu olumsuz sonuçlanacak şekilde etkileyebilir. Kredi notuna hiçbir kurum veya şahıs tarafından müdahale edilemez. Kredi puanı düşük tüketicinin ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi ürünü için yaptığı bir başvuruları onaylamak ya da ret etmek ise bankaların kendi inisiyatiflerindedir.


  Kredi notu öğrenme işlemini KKB'nin hizmeti olan Findeks'ten gerçekleştirebilirsiniz veya isterseniz müşterisi olduğunuz banka aracılığı ile de kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

  Nasıl En Uygun Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz?

  Sorgulama, karşılaştırma ve araştırma yapıp, bütçeniz için en uygun kredi faiz oranlarını bulduktan sonrasında başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Karar kıldığınız kredinin “derhal Başvur” butonuna bastıktan sonrasında yönlendirileceğiniz sayfadaki formu doldurarak başvurunuzu tamamlayarabilirsiniz.


  Başvuruda bulunmuş olduğunuz bankanın kredi uzmanları, başvurunuzu inceledikten sonra, başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuz olumlu değerlendirilirse kredi başvurusu için gereken belgelerle şubeye gitmeniz gerekir. Şubesiz bankacılık hizmeti veren (dijital platformda hizmet veren, yalnızca internet bankacılığı icra eden) bankalar ise imzalanması gereken evraklar için kendi özel kuryeleri veya kredi danışmanları aracılığı size ulaşırlar.


  Online kredi başvurusu bir ön başvuru olup, esas kredi kullandırımı için bankalar bazı talep haklarını gizli tutarlar. Bu talepler arasında sizin kişisel kredi notunuza ve geçmiş dönem finans puanlarınıza göre kefil, gelir belgesi, ikametgah yahut fatura, maaş bordrosu veya vergi beyannamesi, sigorta vb. Talep edilebilir.

  En Uygun Kredi Başvurusunu Neden bankakredihesaplama.com'dan Yapmalı?

  En Uygun Kredi Faiz Oranları: Online kredi hesaplama yapmanın en önemli artısı, bankaların en uygun kredi faiz oranlarından yararlanabilme imkanı olmasıdır. Çünkü internet ortamında gerçekleştirilen işlemler bankaların maliyetlerini aşağıya çekmektedir. Neredeyse tüm bankalar da rekabet ortamı içerisinde bunu müşterilerine göstermekte. Böylece şubelerde olmayan en uygun kredi faiz oranlarını bankakredihesaplama.com'da görebilirsiniz.


  Düşük Faizli Kredi: Anlaşmalı olduğumuz bankalar, bankakredihesaplama.com kullanıcılarına özel düşük faiz oranları da sunabilmektedirler. Tüm kredi türlerinde mevcut olan düşük kredi faiz oranlarından yararlanmak için özel bir şart yahut kişisel koşullar aranmamaktadır.


  Kredi Faiz Oranları Güvenirliği: Tarafımıza gelen kredi faiz oranları, ilgili bankaların genel merkezlerinden yollanan resmi ve güncel faiz oranlarıdır.

  Emekli Ne Kadar Kredi Çekebilir?

  Emekliler en uygun kredi seçeneklerini bankalardan bulmak web sitemiz için mümkün. Yaş durumu ve geri ödemeler göz önüne alındığında sınırlandırmalar gelse de en iyi kredi seçeneklerinden yararlanmaları oldukça makul.


  Banka Kampanyaları Tutar Vade Üst Yaş Sınırı
  Türkiye İş Bankası Emekli Kredisi 100.000 TL 36 ay 70-80
  Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi 100.000 TL 36 ay 70-80
  Vakıfbank Emeklilere Özel Kredi 90.000 TL 36 ay 80
  DenizBank Emeklilik Kredisi 55.000 TL 36 ay 80
  Aktif Bank PTT’den Emekliye Kredi 50.000 TL 36 ay 80
  Halkbank Emekli Kredisi 50.000 TL 36 ay 64-70
  ING Bank Emeklilere Kredi 50.000 TL 36 ay 70
  Ziraat Bankası Emekli Kredisi 20.000 TL 36 ay 70-80

  En Uygun Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

  Bankalar farklı ihtiyaçlar için farklı kredi imkanları sunuyor. Faiz oranları, vade seçenekleri ve kredi türleri üzerinden rakamlar değişim gösteriyor. bankakredihesaplama.com en uygun kredi seçenekleri için hesaplama araçlarını sizlere sunuyor. İstediğiniz vade ve faiz oranları ile kolaylıkla alabileceğiniz kredi tutarını öğrenebilirsiniz.


  En uygun kredi veren bankaları görmek için öncelikle ihtiyacınızı ve dilediğiniz kredi miktarını belirlemeniz gerekiyor. Bankaların güncel faiz oranları aylık ödeme miktarınızı ve toplam ödeme tutarını belirlediği için öncelikle bu kritere dikkat etmenizde yarar var.


  En Uygun Bireysel Kredi Hangi Bankada?

  Her banka farklı bireysel kredi seçenekleri sunuyor. Ucuz kredi başvurusu yapabilmek için en düşük faiz oranları veren bankaları tercih etmenizde yarar var. Bununla beraber aylık geliriniz ve ödeme gücünüz neticesinde de kredi hesaplama yapabilir ve hangi bankanın daha iyi imkanlar sunduğunu keşfedebilirsiniz.


  En uygun kredi araştırması için bankakredihesaplama.com kredi sayfalarını ziyaret etmeniz kafi. Tüm bankaların güncel faiz oranları ile çekmek arzu ettiğiniz tutar/vade kombinasyonuna bakılırsa kredi hesaplaması yaparak en avantajlı kredi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Bankakredihesaplama.com'un Sağladığı Avantajlar

  Kredi sorgulama, en uygun kredi faizleri karşılaştırma ve online müracaat işlemlerinizi sitemiz üzerinden yaparak saatlerinizi hatta bir ihtimal günlerinizi alacak kıyaslamaları yalnızca birkaç dakika içerisinde oturduğunuz yerden yapmanız mümkün. Kredi sorgulama, kredi hesaplama ve kredi müracaat işlemlerinizi banka şubelerini tek tek gezmeden bilgisayar yahut mobil aygıt üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz. Kredi faiz oranları için bankakredihesaplama.com ile hemen sorgulama yapabilirsiniz.