• YARIM ALTIN
  2.302,00
  % 3,92
 • AMERIKAN DOLARI
  12,5726
  % 1,64
 • € EURO
  14,1942
  % 1,25
 • £ POUND
  16,7938
  % 1,53
 • ¥ YUAN
  1,9704
  % 1,84
 • РУБ RUBLE
  0,1676
  % 2,41
 • BITCOIN/TL
  721476,112
  % 6,85
 • BIST 100
  1.778,44
  % 0,11
ing reklam banner alanı

Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 378,35TL
 • Faiz: %1.48
 • Toplam Tutar: 13.670,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 2.732,41TL
 • Faiz: %1,79
 • Toplam Tutar: 165.778,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 3.160,00TL
 • Faiz: %1,54
 • Toplam Tutar: 152.188,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 750,00TL
 • Faiz: %1,64
 • Toplam Tutar: 27.202,00TL
Devam Et

ING Kredi Hesaplama

ING kredi hesaplama araçlarımızı kullanarak uygun faiz oranlarını görebilir, Taşıt, Konut, İhtiyaç, Kobi kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Vade ve kredi tutarını girerek aylık taksit tutarı, toplam geri ödeme tutarı ve faiz oranı gibi bilgileri anlık öğrenebilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Online kanallar vasıtasıyla hesaplama ve müracaat olanağı sunan banka yardımıyla çok kısa sürede geri dönüş almanız da mümkün oluyor. Hesaplama yapmak için bankanın internet sitesi üzerinden olduğu şeklinde Bankakredihesaplama.com ING bank ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası üzerinden de rahatça hesaplama ve müracaat yapabilirsiniz. Hesaplama yaparken faiz oranı ve vadeye dikkat etmek gerektiğini ihmal etmeyin.

ING İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING ihtiyaç kredisi başvurusu web üzerinden direkt olarak tamamlanabilmekte. Kimlik numarası ve kişisel bilgiler ile ING bankasına başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer olumlu sonuç olursa mail adresinize veya telefon numaranıza gelen olumlu yanıt ile şubeyi ziyaret ederek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. ING bankasının kendi sayfası dışında Bankakredihesaplama.Com üzerinden de tüm bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir, tercih ettiğiniz bankanın ödeme planını görebilir ve bununla beraber başvurunuzu rahatça tamamlayabilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

ING tüketici kredisi çekebilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak ve bankanın sunmuş olduğu şartları sağlamak yeterli oluyor. Genelde kredi notu ve gelir belgesi üzerinden değerlendirilen tüketici kredisi başvuruları, reşit olunduğu andan itibaren lüzumlu şartların sağlanması durumunda alınabiliyor.

ING Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

ING ihtiyaç kredisi için faiz oranlarını genelde müşterilerini zorlamayacak seviyelerde tutuyor. Buna rağmen vadeler üzerinden hesaplama yapıldığında ödeme planında değişimler olması söz konusu. Eğer krediyi kısa sürede kapatmak istiyorsanız vadeyi yüksek tutmanız gerekiyor. Böylece aylık faiz düşer ve siz de rahat etmiş olursunuz. Uzun vade süresi tercih ettiğinizde aylık ödemelerinizde daha az zorlanırsınız fakat geri ödediğiniz toplam tutar yükselir.


Tüketici kredisi başvurusu esnasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan konulardan biri de ödeme limiti. Hali hazırda bir kredi veya kredi kartı borcunuz var ise, geliriniz ne kadar yüksek olursa olsun kredi çıkmayabilir. Bunun sebebi de aylık kredi ya da kredi kartı ödemelerinizin, aylık maaşınızın yüzde 50’sini geçemeyecek şekilde düzenleniyor olması. Başvurunuzun reddedilmemesi için mutlaka bu durumu önceden göz önünde bulundurmanızda yarar var.

ING İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

ING Bank ihtiyaç kredisi için geçerli olan belgeler içinde en önemlisi kimlik belgesi. Kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı,ehliyet veya pasaport sunulabilir. Kredi İşlemlerinin yapılabilmesi için kimlik ve gelir belgesi yeterlidir. Kredinin gelire göre çok yüksek olması durumunda veya kredi notu düşükken kefil ya da ipotek gösterilmesi gerekebilir. Bu süreçte de banka farklı evrak isteklerinde bulunabilir.

ING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşer mi?

ING ihtiyaç kredisi faiz oranları için önceden bir yorumda bulunmak mümkün değil. Faiz mevzusunda resmi bir aralık söz konusu olmadığı için müessese kendi inisiyatifi ve piyasadaki değişimler neticesinde değişiklik yapabilir. Oranın düşmesi de yükselmesi de aynı olasılık dahilindedir ve banka herhangi bir izahat yapmadan bu mevzuda tek bir yorum yapmak mümkün değil.

ING İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

ING Bankası'nın avantajlı faiz oranlarından faydalanarak her türlü ihtiyacınız için kredi çekebilirsiniz. ING ihtiyaç kredisi kendi içinde çok fazla bölünmüyor fakat alışveriş, eğitim, sağlık, tatil gibi bir çok gereksinim için bu üründen yararlanmak mümkün. ING kredi kampanyalarını da takip ederek farklı seçeneklerden veya faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

ING İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

Dosya masrafı bankadan bankaya değişiklik gösterebilen fakat belli bir sınırı olan kesintiler içinde yer alır. ING'nin ihtiyaç kredisi başvurusunda verdiği hizmet ve belgeler için alınan dosya masrafı en fazla kredi ana tutarının binde 5’i kadar olabilir. İhtiyaç kredisi tutarının binde 5’inden daha fazla dosya masrafı yansıtılması durumunda Tüketici Hakları Heyeti’ne başvuru yaparak geri ödenmesini sağlayabilirsiniz. Genel anlamda dosya masrafları kredinin sizin hesabınıza aktarılması sürecinde direkt olarak kesilir, sonradan herhangi bir ödeme talebinde bulunulmaz.

ING İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

ING müşterileri 18-70 yaş aralığında diledikleri şeklinde kredi çekebilirler. Bu nedenle herhangi bir vefat durumunda bankanın sigortadan ödemesini alabilmesi ve kefil ya da mirasçılara herhangi bir borç kalmaması.

ING Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Mümkün mü?

ING bank ihtiyaç kredisi için kefil getirilmesini zorunlu tutmuyor. İhtiyaç kredisi için çok fazla miktarlı seçenekler olmadığı için kefile ihtiyaç duymadan direkt olarak işlem yapılması mümkün. Ancak kredi notunun çok düşük olması ya da gelir belgesinin alınacak olan krediyi karşılamaması durumunda banka kefil isteyebiliyor. Böylece hem alan kişi nakit ihtiyacını karşılamış oluyor bununla birlikte banka geri ödeme konusunda kendini garanti altına alabiliyor.

ING Bank Konut Kredisi Hesaplama

ING Bank konut kredileri ile kira öder gibi hayallerinizdeki gibi bir ev sahibi olabilirsiniz. Avantajlı ev kredisi faiz oranları sunan ING Bank ek olarak farklı ödeme koşulları ile de ev almak isteyenlerin sıkça tercih ettikleri arasında. ING Bank konut kredisi hesaplamasını Bankakredihesaplama.Com’dan yapabilirsiniz. Internet sitemizden icra ettiğiniz bu ev kredisi hesaplaması ile tüm bankalara ilişkin ev kredilerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesine bakılırsa yapacağınız ING Bank konut kredisi faiz hesaplama işlemi ile şu bilgilere ulaşabilirsiniz:


 • Ödenecek aylık taksit tutarı
 • Toplam ödeme miktarı
 • Ödenecek toplam faiz tutarı
 • Kredilendirme oranı
 • Kefil sayısı
 • Senelik maliyet oranı
 • Teminat
 • ING Bank Konut Kredisi Başvurusu

  ING Bank konut kredisi başvurusunu şubeye gitmenize gerek kalmadan Bankakredihesaplama.Com’dan aracılığı ile bankanın ilgili sayfasına yönlendirilerek yapabilirsiniz. En uygun konut kredisini bulmak için internet sitemizden kriterlerinize uygun olarak yapacağınız konut kredisi faiz hesaplama işlemi ile ING Bank ev kredisi faizleri ile birlikte öteki bankaların konut kredisi faizlerini de görebilirsiniz.

  Banka tarafından mortgage başvurusu için aşağıdaki belgeler istenmektedir:


 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Son üç aya ait su, elektrik, telefon veya doğalgaz faturası ve alınacak evin tapusu
 • ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

  ING konut kredisi faiz oranları en güncel verileri ile Bankakredihesaplama.Com’da. ING Bank konut kredisi faiz oranı belli aralıklarla değişebilir ve hesaplama yaparken güncel verileri takip etmenizde fayda vardır.


  En uygun faiz oranları ile sizin için anında hesaplama icra eden Bankakredihesaplama.Com ev kredisi faiz hesaplama aracı ile en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Bankakredihesaplama.Com ile en uygun ev kredisi hesaplamak artık çok kolay ve hızlı.

  ING Bank Konut Kredisi Ödeme Planları

  ING Bank konut kredisi size farklı ödeme avantajları sunar. İsterseniz durağan faiz oranı ile her ay eşit taksitler halinde ödeme yapabilir, dilerseniz ara ödemeli konut kredisi seçeneği ile ara dönemlerde yüksek tutarlı ödemeler yapabilirsiniz. Bunların haricinde ödeme planını dilediğiniz gibi oluşturmak isterseniz eşit anapara ödemeli seçenekten de faydalanabilirsiniz.


  Konut kredisi alırken doğru ödeme planı seçerek kredi borcunuzu cebinizi zorlamayacak şekilde daha rahat ödeyebilirsiniz.

  ING Taşıt Kredisi Hesaplama

  ING taşıt kredisi sizi hayallerinizdeki otomobile kavuşmanızı sağlıyor. Avantajlı taşıt kredisi faiz oranları sunan ING sıfır ve 2.El araç kredisi için 48 aya kadar vade imkanı sunuyor. Almak istediğiniz arabayı seçtiyseniz yahut aklınızda bir fiyat aralığı varsa Bankakredihesaplama.Com taşıt kredisi hesaplama aracını kullanarak hesaplama yapabilirsiniz. Güncel faiz oranları ile hesaplama yapan aracımız yardımıyla istediğiniz tutar ve vadeye göre aylık taksitleriniz ve toplam ödeme tutarınızın ne kadar olacağını görebilirsiniz. Kredi detaylarında ise ilgilendiğiniz kredi ürünü ile ilgili


 • Dosya masrafı
 • Kullandırım oranı
 • Sigorta
 • Kefil sayısı
 • Yıllık maliyet

 • bilgilerine ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma hizmetimizden faydalanarak arzu ettiğiniz kredi ürünlerini tek tıkla birbiri ile karşılaştırabilirsiniz. Tüm bu işlemler ile en uygun araba kredisi seçeneğine ulaşabilirsiniz.

  ING Taşıt Kredisi Başvurusu

  ING taşıt kredisi başvurusunda bulunmak için sitemizden hesaplama işlemlerini kullanıp başvuru seçeneğine tıklamanız yeterli. Araba kredisi hesaplama ve karşılaştırma hizmeti sunan Bankakredihesaplama.Com ek olarak online müracaat hizmeti de sunmaktadır. ING araç kredisi ile hem uygun faiz oranlarından hem de avantajlı ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Banka, araç kredisi için eşit taksit ve üç ay erteleme olanağı sunmaktadır.

  ING Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  Araç kredisi başvurusu için gereken belgeler şunlardır:


 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • İkametgah belgesi veya son döneme ait su, elektrik, telefon ya da doğal gaz faturalarından bir tanesi
 • Gelir belgesi
 • ING Kobi Kredisi Hesaplama

  İşinizin başından ayrılmadan kredi hesaplaması yapmak için Bankakredihesaplama.Com KOBİ Kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama aracında kredi türü seçeneği için KOBİ Kredisi'ni seçip, kullanmak istediğiniz kredinin vade ve tutar bilgilerini girerek güncel faiz oranları ile hızlı hesaplama yapabilirsiniz. Bu hesaplama yardımıyla saniyeler içinde çalışmamız olan tüm bankaların güncel KOBİ Kredisi faiz oranları ile hesaplanmış olan sonuçları tek bir ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz kredi ürünlerini karşılaştırabilirsiniz.

  ING Kobi Hızlı Kredi Nedir?

  ING Bank KOBİ Bankacılığı alışılmış bankacılık kalıplarını yıkıyor. ING Bankası müşterisi olun veya olmayın işinizin başındayken, ING Hızlı Kredi'ye başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik kredinizin vadesi süresince kredi tahsis ücreti ve hesap işletim ücreti ödemezsiniz.


  İş yerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için işinizin başındayken, şubeye gitmeden hemen Bankakredihesaplama.Com aracılığı ile ING KOBİ Hızlı Kredi sayfasına yönlendirilip başvuruda bulunabilirsiniz.

  ING Bank KOBİ Kredi'sine Hemen Başvurun!

  ING KOBİ Hızlı Kredi'ye başvurmak için işinizin başından ayrılmanıza gerek yok. Kredi vadesi boyunca kredi tahsis ücreti ve hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsanız hemen bu sayfa üzerinden hesaplama yapabilir, Bankakredihesaplama.Com aracılığı ING Hızlı Kredi’ye başvuruda bulunabilirsiniz.