• YARIM ALTIN
  2.323,00
  % 4,85
 • AMERIKAN DOLARI
  12,5951
  % 1,79
 • € EURO
  14,2248
  % 1,47
 • £ POUND
  16,8274
  % 1,74
 • ¥ YUAN
  1,9741
  % 2,01
 • РУБ RUBLE
  0,1678
  % 2,57
 • BITCOIN/TL
  722050,581
  % 7,12
 • BIST 100
  1.781,90
  % 0,31

Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 422,68TL
 • Faiz: %2.06
 • Toplam Tutar: 15.266,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 1.975,18TL
 • Faiz: %1,72
 • Toplam Tutar: 238.846,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 3.399,00TL
 • Faiz: %1,84
 • Toplam Tutar: 163.710,00TL
Devam Et
Tutar
Vade
 • Aylık Taksit: 2.616,00TL
 • Faiz: %1,82
 • Toplam Tutar: 63.357,00TL
Devam Et

Garanti Kredi Hesaplama

Garanti BBVA kredi hesaplama araçlarımızı kullanarak ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, kobi kredisi, sorgulaması yapabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz. Kredi hesaplama araçlarımız ile kredi tutarı vade süresini girerek aylık taksit tutarı, faiz oranı ve toplam geri ödeme bilgilerini anlık görebilirsiniz.

Garanti İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Garanti ihtiyaç kredisi işleminden yararlanmak için en önemli unsurlardan biri kredi notu. Kredi kartı veya kredi kullanmaya başladığınızda ödemelerinizin düzenli olup olmadığını tespit eden ve buna göre sayısal bir değer ifade eden kredi notunun düşük olması başvurularınızın kabul edilme olasılığını düşürebiliyor. Az riskli ve problem olmayan kredi notu grubunda bulunan kişiler rahatlıkla kredi alabiliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi tercihleri kendi kararları doğrultusunda kredi notu düşük olanlara da onay verebilir. Yine de kesin olması için kredi notunuzu yükselterek başvuru yapmanızı öneririz.

Garanti İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuruları bankakredihesaplama.com sayfası üzerinden, Garanti BBVA şubelerinden veya direkt online olarak yapılabilir. Her iki koşulda da müracaat formu doldurulması gerekiyor. Online işlemlerde müracaat formunda yer edinen kişisel bilgileri doldurduktan sonrasında almak istediğiniz kredi tutarını da girerek direkt olarak sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Özellikle hızlı ihtiyaç kredisi seçeneklerinde uzun süre beklemeden yanıt almanız mümkün. Aynı işlemleri şubeden yaparak da rahatlıkla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplama ile sorgulama yapabilir ve kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Garanti İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

Garanti BBVA ihtiyaç kredisine 18 yaşından büyük doğrusu reşit olan herkesin bu krediye başvurabilmesi mümkün. Önceden banka ile görüşerek veya güvence BBVA ihtiyaç kredisi hesaplama yöntemini kullanarak detaylı informasyon alabilirsiniz. Bununla birlikte kredi başvurusu yapabilmek için yasal olarak sicilinizin temiz olması gerekiyor. Bir sebepten dolayı sicilinizin zedelenmiş olması, kredi notunuzun düşük olması ve gelir belgesinin olmaması başvurunun reddedilmesine sebep olur.

Garanti İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

Garanti ihtiyaç kredisi başvurusu için hangi yöntemi denemiş ve kullanmış olursanız olun şubeye giderek belli evrakları teslim ettikten sonra tanımlanan tutarı alabilirsiniz. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler aşağıdadır:


 • Kimlik belgesi
 • Bordro veya maaş yazısı
 • Emeklilerden emekli belgesi
 • Şirket sahibi olan veya ortakları için vergi levhası
 • Kira geliri olanlardan gayrimenkul tapusu
 • Faiz geliri olanlardan faiz gelir belgesi
 • Çiftçilerden çiftçi belgesi
 • Garanti İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

  Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranları devletin yahut sabit bir kurun üzerinden belirlenmiyor. Her bankada olduğu gibi benzer biçimde Garanti BBVA için de kendi inisiyatifleri var. Belli sürelerle ihtiyaç kredisi faiz oranları güncelleniyor. Ekonomik dalgalanmalar ve piyasaların hareketliliği üzerinden faiz oranları yükseliş veya azalış gösterebiliyor. Bu yüzden kesin bir şekilde faiz oranlarının değişkenliğinden anlatmak mümkün değil. Bankakredihesaplama.com kredi hesaplama sayfası üzerinden Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında güncel veri edinebilirsiniz.

  Garanti İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

  Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için farklı alt kategoriler ve yelpaze sunuyor. Direkt ihtiyaca yönelik nakit gereksinimlerinin karşılanması için ayrıştırılan seçenekler yardımıyla, başvurular daha basit hale geliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kategorilerini aşağıda bulabilirsiniz:


  1. Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi: Emekli olan vatandaşların belli yaş sınırlarını sağlaması şartı ile ihtiyaç kredisinden daha kolay yararlanmasını elde eden ürünlerden biridir. Uzun zamandır bankanın sabit bir ürünü olmasına rağmen şartlarında değişiklikler olabilir. Başvurudan önce garanti internet sitesi üzerinden detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


  2. Alışveriş Kredisi: Alışveriş kredisi bankaların son zamanlarda verdiği en önemli seçeneklerden biri. Güvence BBVA da ihtiyaç kredisi alt kategorisi olan alışveriş kredisine yönlendirerek, belli kurumlardan dilediğiniz benzer biçimde alım satım yapabilmenizi sağlıyor.


  3. Kamu Görevlisine Kredi: Memurlar için kolay müracaat sistemiyle verilen ihtiyaç kredisi ürünüdür.


  4. Borç Transferi: Birden fazla kredi yahut kredi kartı borcu olanların parça parça borç ödemesinin önüne geçmek ve güvence BBVA üzerinden aldıkları kredi ile öteki borçlarını kapamasını elde eden ihtiyaç kredisi türüdür. Bu şekilde borçlar tek bir alanda toplanmış, aylık taksitleri düzene oturmuş oluyor.

  Garanti İhtiyaç Kredisi Hesaplama

  Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hesaplama hızlı bir şekilde sayfamızdan yapılabilir. Kredi tutarı ve vade süresine göre değişiklik gösteren hesaplama şekilleri için bankakredihesaplama.com sayfasını ziyaret edebilir ve anında farklı seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda da Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz:


  Kredi Aralığı TL

  Vade (Ay)

  Faiz Oranı (%)

  75.000-100.000

  3-36 ay

  1,29

  50.000-75.000

  3-36 ay

  1,49

  25.000-50.000

  3-36 ay

  1,59

  15.000-25.000

  3-36 ay

  1,74

  1.000-15.000

  3-36 ay

  1,79

  Garanti İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

  Her bankada olduğu benzer biçimde Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için de belli bir dosya harcaması söz konusu. Bankanın kredi işlemleri sırasında yapmış olduğu harcamaların karşılanması için ana para üzerinden belli oranda kesinti yapılıyor. Garanti BBVA da yasal oran olan kredinin binde beş’i üzerinden dosya masrafı almakta. Şu demek oluyor ki 100.000 TL değerinde ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda 500 TL’ye kadar dosya harcaması ile karşılaşabilirsiniz.

  Garanti İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

  Garanti BBVA ihtiyaç kredisi alabilmek için reşit olma zorunluluğu vardır. Bireyin sıhhat durumu, akli dengesinin yerinde olmasına göre üst yaş sınırında belli değişimler söz konusu olabilir.

  Garanti Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Mümkün mü?

  Garanti BBVAihtiyaç kredisi için kefili zorunlu tutmuyor. Kredi notunun düşük olması ya da gelirin azca olması durumunda ödemeleri güvence altına almak için kefil yahut ipotek istense de başvurularınız doğrultusunda kredi uygunluğunuz var ise kefil göstermeden rahatça ihtiyaç kredinizi anında alabilirsiniz.

  Garanti Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Garanti ihtiyaç kredisi için başvuru yaparken öncelikle gereksinimlarınıza bakılırsa seçim yapmanız gerekiyor. Bankanın sunduğu alışveriş kredisi, memurlar için kredi benzer biçimde seçeneklerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Başvurunuzdan önce aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarını ve ödeme planınızı görebilirsiniz. Vadeye göre değişen faiz oranları sonucunda geri ödeme tutarınız belirlenir. Uzun vadeli kredilerin geri ödeme meblağını artıracağını aklınızda tutmanızda fayda var. Başvurunuz esnasında reddedilmemek için de kredi notunuzu önceden öğrenebilirsiniz.


  bankakredihesaplama.com Garanti kredi hesaplama sayfası üzerinden güncel faiz oranlarını hesaplamanız ve öteki bankalarla karşılaştırma yapmanız mümkün.

  Garanti Konut Kredisi İçin Gerekli Evraklar

  Garanti BBVA konut kredisi başvurusu yapmak için gereken evraklar aşağıda listelenmiştir:


 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Gelir belgesi
 • Alınacak eve ilişkin tapu

 • Garanti BBVA ev kredisi başvurusunu Bankakredihesaplama.com’dan hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

  Garanti Konut Kredisi Faiz Oranları

  Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları belli sürelerde değişmektedir. Güncel Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarını Bankakredihesaplama.Com’da bulabilirsiniz.


  Sizler için en güncel konut kredisi faizleri ile hesaplama icra eden hesaplama aracımız yardımıyla çekmek istediğiniz vade süresi ve tutar için en uygun kredinin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.Dilediğinizde konut kredilerini karşılaştırabilir ve online konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Garanti Ev Kredisi Başvurusu

  Nakit para probleminize son vermek ve hayalettiğiniz evi satın almak için ne banka şubelerinin kapılarını aşındırmanıza ne de zaman kaybetmenize gerek yok. Bankakredihesaplama.com ile her şey hızlı, rahat ve oldukça güvenli! Garanti mortgage ürünlerine başvuru yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinden konut kredisi hesaplama yapabilir ve hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli. Gelirinize uygun farklı ödeme koşulları sunan Garanti BBVA ile en ucuz konut kredisi sizin olabilir.


  Garanti BBVA, avantajlı mortgage faiz oranlarının yanı sıra 10 yıla varan vade seçeneği sunması ile de tercih sebepleri arasında.

  Garanti Konut Kredisi Hesaplama

  Garanti BBVA konut kredisi hesaplama yaparak düşük ev kredisi faiz oranları, en uzun vade ve en uygun taksit miktarları ile hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Garanti ev kredisi hesaplama sayfası aracılığı ile ev kredisi faizlerini karşılaştırmak, vade sürelerini incelemek ve kredi seçeneklerini tek bir ekranda kıyaslayarak bütçenize en uygun konut kredisine müracaat yapmak gayet hızlı ve rahat. Kira derdine son vermek ve artık bir ev almak istiyorsanız Garanti Bankası ev kredisi faizlerini ve geri ödeyeceğiniz taksit miktarlarını mutlaka görmelisiniz. İster bir kooperatif aracılığı ile ister konut projelerine dahil olarak yada TOKİ avantajlarından yararlanarak olsun bir gayrimenkul sahibi olmaya karar verdiyseniz öncelikle ev kredilerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bankakredihesaplama.com, yalnız Garanti BBVA'ya ait değil tüm bankalara ilişkin konut kredilerini sizlere sunar. Aklınızdaki vade ve tutara gore konut kredisi faiz hesaplama olanağı veren hesaplama aracımız ile detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün:


 • Aylık taksitlerin ne kadar olacağı
 • Toplam ödemelerin ne kadar olacağı
 • Kredi kullandırım oranı
 • Dosya masrafı ve öteki harcamaların tutarı
 • Yıllık maliyet oranı

 • Düşük taksitler ödeyerek kira verir gibi ev sahibi olmak istiyorsanız en uygun konut kredisini bulmanız gerekir. En ucuz konut kredisini bulmak için tüm bu detaylı detayları incelemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz sitemizin sunmuş olduğu karşılaştırma hizmetinden faydalanarak seçtiğiniz iki ya da daha çok ürünü birbiri ile tek ekran üstünde karşılaştırabilirsiniz.

  Garanti BBVA Taşıt Kredisi Başvurusu

  Garanti BBVA taşıt kredisi başvurusu yaparak cazip faiz oranları ile sıfır veya ikinci el otomobil sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankasının sunduğu uygun taşıt kredisi avantajları ile ufak taksitler ödeyerek otomobil satın alabilirsiniz. Garanti BBVA Taşıt kredinizi 60 aya kadar vade süresi belirleyebilirsiniz.


  Garanti BBVA Taşıt kredisi başvurusu için gereken belgeler listelenmiştir:
 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi
 • Ücretli Çalışanlar için bordro veya gelir yazısı: Güncel bordro yada SGK sicil no 2 aydan önceki belgeler kabul edilmez, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz veya kesinti olup olmadığını kanıtlayan ve detayları içeren son 1 ay içinde alınmış olması gereken gelir yazısı ve imza sirküleri.
 • Emekliler için: Emekli aylığı tahsis belgesi ve emekli tanıtım kartı yada emekli maaşınızı gösteren banka hesap cüzdanı.
 • Şahıs şirketi sahipleri için: Senelik gelir vergisi beyannamesi, vergi levhası veya güncel işletme hesap özeti gerekmektedir.
 • Sermaye şirketi ortakları için: Güncel vergi levhası ile senelik kurumlar vergisi beyannamesi gerekmektedir.
 • Kira geliri sahibi iseniz: Kiraya mevzu olan gayrimenkulun tapusu, 2 yıldan eski olmayan kira sözleşmesi ve 2 aydan eski olmayan bir adet kira tahsilatına ilişkin belge.
 • Faiz geliri sahipleri için: Faiz geliri belgesi gereklidir ve kesinlikle başvuru tarihinden sonra alınmış olması gerekiyor.
 • Çiftçi iseniz: Çiftçilik belgesi ve zirai kazancı gösteren belge gereklidir.
 • 0 km araç alacaksanız proforma satmaca
 • 2. El araç alacaksanız araba ruhsatı
 • Garanti Taşıt Kredisi Hesaplama

  Garanti BBVA taşıt kredisi hesaplaması yaparak Garanti BBVA’nın araç kredisi ürünü için sunmuş olduğu güncel faiz oranları ile dilediğiniz vade ve tutar için yapacağınız aylık ödemelerin ne kadar olacağını öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer edinen kredi hesaplama aracını kullanarak istediğiniz araç kredisi tutarı ve vadesi için hesaplama yapmanız mümkün. Bu araç kredisi hesaplaması ile isterseniz sadece Garanti Bankasının, isterseniz öteki tüm bankaların araba kredisi hesaplama sonuçlarına ulaşabilirsiniz.


  Garanti BBVA taşıt kredisi şartları aşağıda listelenmiştir:
 • Teminat olarak satın alınmış olan aracın rehni gerçekleştirilir.
 • Kefil talep edilmez ancak şube lüzumlu gördüğü durumlarda kefil talebinde bulunabilir.
 • 2. El araç kredisi için en fazlaca 10 yaşa kadar olan taşıtlar kredilendirilir ve kefil talep edilir.
 • Kredilendirme oranı faturalandırma değeri 120.000 TL’ye kadar olan taşıtlar için yüzde 70’dir.
 • Otomobilin fatura değeri 120.000 TL’nin üstündeyse, 120.000 TL’lik kısmı için yüzde 70, 120.000 TL’nin üstünde kalan kısmı içinse yüzde 50 oranında araba kredisi kullandırılır.
 • Garanti 2.El Araç Kredisi

  Garanti BBVA 2. El taşıt kredisi imkanı ile 10 yaşa kadar olan ikinci el taşıtlar için araba kredisi desteği sağlayabilirsiniz. Garanti BBVA’nın 2. El araç kredisi ile ilgili öğrenmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir:


 • En fazla 10 yaşa kadar olan taşıtlar için ikinci el taşıt kredisi kullanabilirsiniz.
 • Granti Bankasında İkinci el araç kredisi için kefil talep edilmektedir.
 • 2. El taşıt kredisi başvurusunda araca ait olan ruhsat talep edilir.
 • İkinci el araba kredisi vade ve kullandırım oranı sıfır taşıt kredisi ile aynıdır.
 • Garanti Kobi Kredisi Hesaplama

  Garanti BBVA kobi kredisi hesaplama ile bankakredihesaplama.com kobi kredisi hesaplama aracını kullanarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Kobi kredisi hesaplaması yapmak hangi bankadan ne kadar aylık taksitlerle, toplam geri ödemenizle ve faiz oranlarıyla kredi kullanabileceğinizi gösterir. Kobi kredisinde Garanti bankasını tercih ediyorsanız Garanti BBVA kobi kredisi vade ve tutar ile hesaplama yapan aracımızı kullanabilirsiniz.


  KOBİ kredisi hesaplama işlemi ile arzu ettiğiniz vade ve tutar için;


 • Aylık ödeme
 • Ödenecek toplam tutar
 • Banka komisyonu
 • Yıllık maliyet oranı
 • Kefil sayısı
 • Kredilendirme oranı
 • Teminat

 • Garanti BBVA’nın kobi kredisi için yaptığı farklı mesleklere özgü farklı kobi kredisi paketleri vardır. Garanti bankası kobi kredileri arasında komşu kobi paketinin bir başkası ise, kadın girişimciler için ticari taksitli kredi, altın teminatlı kredi, KOBİ’ler için mortgage ve taşıt kredisi, dış ticaret kredisi, iskonto kredisi şeklinde kredi olanakları mevcuttur.

  Garanti BBVA KOBİ Kredisi Başvurusu

  Garanti BBVA KOBİ kredisi başvurusunu bankakredihesaplama.com üzerinden hızla ve güvenle yapabilirsiniz. Yeni bir iş oluşturmak yada işinizi geliştirmek için esnaf kredisi desteğine ihtiyacınız var ise Garanti BBVA’nın cazip faiz oranları ile sunmuş olduğu KOBİ kredisi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. KOBİ kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç duyulan belgeler şunlardır:


 • Nüfus cüzdanı
 • Vergi levhası
 • Son üç yıla ilişik gelir belgesi
 • Gelir tablosu
 • İhtiyaç Kredisi
  Min. Tutar Max. Tutar Vade süresi Min. Yıllık Maliyet Oranı
  1.000 TL 500.000 TL 3-36 Ay %27,2400

  Örnek: 10.000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi isteğinde bulunduğunuzda, Garanti Bankasının en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 405,55 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL ve yıllık maliyet oranı ise 0,4500 olarak belirlenir. 36 ayın sonucunda ödeyeceğiniz toplam ödeme meblağı ise 14.649,80 TL'dir.